Yapı Teklif Verileri

 

 
 

Kolay Erişim

 
 
destek@bedavahizmet.com adresini MSN Messenger listenize eklemek için tıklayınız
 

Duyurular

 

YapıTeklif.com dan büyük KAMPANYA!!!...
İş ve talep sahiplerinin iletişim bilgilerine anında erişim fırsatı
ALTIN ÜYELİK...
Yıllık 50 TL
Üstelik Garanti Bankası kredi kartlarına 5 Taksit fırsatıyla
Detaylı bilgi için tıklayın...İnsan Kaynakları servisimiz hizmetinizde... İnşaat sektörüne yönelik iş ilanları ve özgeçmiş (CV) bankası için tıklayınız.

Firma - Ürün - Hizmet tanıtım sayfalarımız hizmetinizde... Bilgi için tıklayınız.

Değerli yazarlardan inşaat sektörüyle ilgili makaleleri yayınladığımız makaleler bölümümüz yayına girmiştir.

 
 

TEKLİF VERMEK İÇİN

 

 BİZİMLE ÇALIŞMAK İŞ/MALZEME TALEPLERİNE TEKLİF VERMEK İSTEYEN

Kaba ve ince inşaat işlerinde görev almak üzere taşeron firma ve ustalar, yapı malzemecileri, müteahhit, serbest çalışan iç mimar, mühendis, mimar, proje veya çizimle uğraşanlar; sistemimize BEDAVA üye olmak için tıklayınız.

 
 

LINK Değişim Programı

 
ArteYapi.com
İnşaat projeleri ve müteahhitlik hizmetleri

YapiBox.com
YKS, Kapı otomasyon, alüminyum korkuluk, paslanmaz çelik korkuluk ve küpeşte, pvc doğrama sistemleri

TatilUcakOtel.com
Tatil, otel, tatil bölgeleri, gezilecek yerler

DecorHAUS GmbH Türkiye’de Yeni Pazarlar Yaratıyor

Merkezi Viyana’da bulunan, “Uluslararası Yapı-Dekorasyon Malzemeleri Ticaret Şirketi DecorHAUS GmbH”, inşaat sektörüne getirdiği yeniliklerle; mimarlara, inşaat firmalarına ve proje sahiplerine dünyanın en kaliteli yapı dekorasyon ürünlerini sunuyor. DecorHAUS GmbH, çözüm ortaklarına ve kullanıcılarına yeni fırsatlar kazandırırken, ülke pazarına sunduğu ürünlerle projelere hem estetik hem de katma değer sağlıyor.

Portföyünde ilk ürünler olan Amerikan GeoDeck Veranda Sistemleri, İtalyan menşeli Master Güvenlik Giriş Kapıları ve Alman üretimi Anton Wetzel Ahşap Pencere Sistemleri’ni barındıran DecorHAUS GmbH, Türkiye inşaat sektöründe adını duyurmaya başladı.

Çevreye zarar vermeyen, insan sağlığına ve yaşantısına odaklı; Amerikan Geodeck Verandaları; evlerin özgürlük alanını genişletecek ve verandalı yaşam kültürüne geçişi sağlayacak.

Master Güvenlik Giriş Kapıları; güvenli yaşam için en iyi tercihler arasında yer alırken, yanmaz, ses ve kurşun geçirmez özellikleriyle dikkat çekecek.

Anton Wetzel Ahşap Pencere Sistemi; ahşap görüntüsüyle estetiğe, bileşenleriyle nefes alan ve aynı zamanda yalıtım sağlayan özellikleriyle insan sağlığına hizmet edecek.

İnşaat sektöründe yeni pazarlar yaratmayı hedefleyen DecorHAUS GmbH, müşterilerini yeni tercih ve farklı zevklere yönlendireceğe benziyor.

Türkiye yapılanmasını tamamlayarak bayi çalışmalarına hız veren ve periyodik olarak yeni ürünlerini ülke pazarına sunacak olan firma, çeşitli illerde temsilcilikler vermeye başladı. Şirketin Etiler girişindeki özgün tasarımlı showroomu kaliteyi, ayrıcalığı, güveni, estetik ve keyifi bir arada bulmayı hedefleyenler için bir çözüm platformu oluşturuyor.

Bu haber 6899 defa okunmuştur.

SAYFA BAŞINA DÖN                                HABERLER SAYFASINA DÖN