Yapı Teklif Verileri

 

 
 

Kolay Erişim

 
 
destek@bedavahizmet.com adresini MSN Messenger listenize eklemek için tıklayınız
 

Duyurular

 

YapıTeklif.com dan büyük KAMPANYA!!!...
İş ve talep sahiplerinin iletişim bilgilerine anında erişim fırsatı
ALTIN ÜYELİK...
Yıllık 50 TL
Üstelik Garanti Bankası kredi kartlarına 5 Taksit fırsatıyla
Detaylı bilgi için tıklayın...İnsan Kaynakları servisimiz hizmetinizde... İnşaat sektörüne yönelik iş ilanları ve özgeçmiş (CV) bankası için tıklayınız.

Firma - Ürün - Hizmet tanıtım sayfalarımız hizmetinizde... Bilgi için tıklayınız.

Değerli yazarlardan inşaat sektörüyle ilgili makaleleri yayınladığımız makaleler bölümümüz yayına girmiştir.

 
 

TEKLİF VERMEK İÇİN

 

 BİZİMLE ÇALIŞMAK İŞ/MALZEME TALEPLERİNE TEKLİF VERMEK İSTEYEN

Kaba ve ince inşaat işlerinde görev almak üzere taşeron firma ve ustalar, yapı malzemecileri, müteahhit, serbest çalışan iç mimar, mühendis, mimar, proje veya çizimle uğraşanlar; sistemimize BEDAVA üye olmak için tıklayınız.

 
 

LINK Değişim Programı

 
ArteYapi.com
İnşaat projeleri ve müteahhitlik hizmetleri

YapiBox.com
YKS, Kapı otomasyon, alüminyum korkuluk, paslanmaz çelik korkuluk ve küpeşte, pvc doğrama sistemleri

TatilUcakOtel.com
Tatil, otel, tatil bölgeleri, gezilecek yerler

İstanbul'a 17 Yeni İlçe

İstanbul'un 14 metropol ilçesi, 17 yeni ilçe doğuracak. Böylece, İstanbul'un metropol ilçe sayısı 31'e çıkacak.

Dünyanın en büyük metropolleri arasında yer alan İstanbul'da nüfus ve yüzölçümü bakımından büyük olan ilçeler bölünecek. Yıllardır konuşulan, her hükümet döneminde gündeme gelen İstanbul'da yeni ilçeler kurulması konusu AK Parti hükümetinin de gündeminde. İstanbul'da 14 ilçe bölünecek ve 17 yeni ilçe daha oluşturulacak. Bu kapsamda yapılan çalışmalarda, bilgi güncellenmesi için İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından İstanbul Valiliği'ne yazı yazıldı. Bakanlık Müsteşar Yardımcısı Alim Barut imzasıyla 27 Ekim 2005 tarihinde Valiliğe gönderilen yazıda, güncellenmiş bilgilerin 31 Ekim'e kadar Bakanlığa ulaştırılması gerektiği vurgulandı.

Yazıda, ekli listede belirtilen yerleşim birimlerinin en son yapılan nüfus sayımına göre durumlarının ve teklif edilen ilçeye bağlanması uygun görülen birimlerin birer listesinin acilen fakslanması talimatı yer aldı. Yazıda ayrıca, İstanbul Büyükşehir Belediyesi sınırlarını, bu sınırlar içerisinde bulunan merkez ilçe sınırlarını ve ilçe olması teklif edilen yerleşim birimlerinin komşu ilçelerle sınırını da gösteren renkli bir haritanın elektronik ortamda hazırlanarak acilen Bakanlığa iletilmesi istendi.
İstanbul Valiliği'ne gönderilen yazıda bölünmesi ve oluşturulması planlanan ilçeler şunlar:

Güngören (Merter), Eyüp (Alibeyköy, Kemerburgaz), Küçükçekmece (Halkalı), Büyükçekmece (Bahçeşehir, Esenyurt), Gaziosmanpaşa (Sultançiftliği, Arnavutköy), Çatalca (Hadımköy), Şile (Ağva), Kartal (Samandıra), Bağcılar (Güneşli), Kadıköy (Erengazi), Kağıthane (Yeni Levent), Ümraniye (Sarıgazi), Üsküdar (Çamlıca), Pendik (Kurtköy).

Nüfus yoğunluğu ve bölgedeki beldelerin merkezi olması nedeniyle, ilçe olacağına kesin gözüyle bakılan Beylikdüzü ise listede yer almadı.

Bu haber 3653 defa okunmuştur.

SAYFA BAŞINA DÖN                                HABERLER SAYFASINA DÖN