Yapı Teklif Verileri

 

 
 

Kolay Erişim

 
 
destek@bedavahizmet.com adresini MSN Messenger listenize eklemek için tıklayınız
 

Duyurular

 

YapıTeklif.com dan büyük KAMPANYA!!!...
İş ve talep sahiplerinin iletişim bilgilerine anında erişim fırsatı
ALTIN ÜYELİK...
Yıllık 50 TL
Üstelik Garanti Bankası kredi kartlarına 5 Taksit fırsatıyla
Detaylı bilgi için tıklayın...İnsan Kaynakları servisimiz hizmetinizde... İnşaat sektörüne yönelik iş ilanları ve özgeçmiş (CV) bankası için tıklayınız.

Firma - Ürün - Hizmet tanıtım sayfalarımız hizmetinizde... Bilgi için tıklayınız.

Değerli yazarlardan inşaat sektörüyle ilgili makaleleri yayınladığımız makaleler bölümümüz yayına girmiştir.

 
 

TEKLİF VERMEK İÇİN

 

 BİZİMLE ÇALIŞMAK İŞ/MALZEME TALEPLERİNE TEKLİF VERMEK İSTEYEN

Kaba ve ince inşaat işlerinde görev almak üzere taşeron firma ve ustalar, yapı malzemecileri, müteahhit, serbest çalışan iç mimar, mühendis, mimar, proje veya çizimle uğraşanlar; sistemimize BEDAVA üye olmak için tıklayınız.

 
 

LINK Değişim Programı

 
ArteYapi.com
İnşaat projeleri ve müteahhitlik hizmetleri

YapiBox.com
YKS, Kapı otomasyon, alüminyum korkuluk, paslanmaz çelik korkuluk ve küpeşte, pvc doğrama sistemleri

TatilUcakOtel.com
Tatil, otel, tatil bölgeleri, gezilecek yerler

'Evde olmak' daha güzel olacak

Sıra dışı mimarisi ve farklı konseptiyle ev yaşamına ve ev alışverişine daha önce denenmemiş farklı bir yaklaşım getiren Addres İstanbul - everything açıldı

Türkiye'de ilk kez tasarım ürünlerini, ev yaşamına ait markalarla biraraya getiren bu alışveriş merkezi, dünyaca ünlü pek çok markaya da ev sahipliği yapıyor.

Şehir hayatının karmaşası içinde, yaşamımıza keyif katan en önemli yer, yaşadığımız mekanlardır. Ve bu mekanları tasarlamak, değiştirmek, ruh halimize, yaşantımıza uydurmak, kısacası kendimizi ortaya koymak iç yolculuğumuz haline gelir. İşte bu yolculukta, dünyadan ve Türkiye'den tasarım, dekorasyon, ev aksesuarları alanında en iyi 80 markayı biraraya getiren Addres İstanbul bize bu serüvende eşlik edecek. Ev yaşamına ilişkin her şeyi farklı bir konseptle, büyük bir zenginlik ve renklilikle sunuyor. everything sloganı da bunun en kısa ve çarpıcı yanıtı.

Dışarıdaki yaşam tüm çekiciliğine rağmen evlere sığınma isteğimizi engelleyemiyor. Evlerimiz, her geçen gün içinde daha fazla yaşamak istediğimiz, etrafımızda bizden izler taşıyan eşyalarla huzur bulduğumuz yaşam alanlarımız haline geliyor. Addres İstanbul tam da bu ihtiyacı yerine getirmeyi amaçlıyor, ' evde olmak' kavramına farklı ve özgün bir boyut katıyor.

Türkiye'ye ilk kez gelen markalar

Dekorasyon sektörünün önde gelen Türk markaları, Türkiye'ye ilk kez gelen dünyaca ünlü markalar, 12.300 metrekarelik bir alanda İstanbullularla buluşuyor. Addres İstanbul evimiz için, tasarım ve işlevselliğin harmanlandığı, farklı yaşam konseptlerinin sunulduğu, her girdiğimizde alışveriş dışında farklı deneyimler yaşayabileceğimiz ve yaşam alanlarımızı giydirecek bir alışveriş adresi.

Addres İstanbul, Türkiye'de yeni ve farklı bir yaklaşım ile dünya trendlerine uygun tasarım sunumu yapan, içinde konsept ve metropol markalarını barındıran, kenti ve kentliyi önemseyen bir mekan. Farklı bir mimari içinde eve ilişkin farklı tarzları, markaları birarada bulacağınız, en iyi Türk markalarının yanı sıra dünya markalarını da göreceğiniz, trendleri takip edeceğiniz, yeni yaklaşımlarla tanışmak için vazgeçemeyeceğiniz bir merkez. Addres İstanbul'da yer alan ve Türkiye'ye ilk kez gelecek markalar içinde Becara By Cumba Selection, Casamania, Hilker, Form Italia Paulo Gucci & Tonino Home Collection ve Riviera Maison var.

4 cepheli ışık kümeleri

Emre Arolat'ın, sıra dışı mimarisiyle dikkat çeken Addres İstanbul'un konseptini oluştururken esinlendiği nokta İstanbul gibi metropollerdeki parçalı yapılaşma, birbirinden kopukluk ve bireysellik. Arolat'a göre, özellikle İstanbul'da çevremize baktığımızda yapıların kendi sınırları içinde etrafındakilerden farklı olduklarını ve bireyselliğin ön plana çıktığını görüyoruz. İşte metropolün içinde yer alan Şişli-Okmeydanı'ndaki bu yapı da çevresindeki tüm yapılardan bağımsız, farklı ve kopuk bir durumda konumlandırılmış.

Mimarinin gücü daha Addres İstanbul'a girerken bile hissediliyor. Bildik bir alışveriş merkezinin aksine uzun ve loş bir ekran tünelinden içeri süzülüyorsunuz, bu tünel farklı bir dünyaya girmenin ve dış dünyadan kopmanın ilk ipuçlarını veriyor. Sadece görüntüsüyle değil içindeki ses ve kokuyla bile dışarıdan farklılaşıyor ve boyut değiştiriyorsunuz duygusu veriyor. İçeri girdiğinizde ise sıra sıra mağazalar yerine kıvrılan yollar üzerinde konuşlanmış, ana binaya değmeyen, adeta havada yüzen, kolonlardan ve tavandan kopuk gibi gözüken mağazalar dikkatinizi çekiyor. İçeride dolaşırken aynı mağazayı farklı biçimlerde algılamak mümkün. Mağazalar etrafındaki diğer mağazalara ve ana yapıya değmediği için 4 cephesi var ve adeta ışık kümeleri gibi ortada ışıldıyorlar. Aralarında ise yine yerden ve ana yapıdan kopuk bir yol akarak sizi mağazalara ulaştırıyor.

Her köşesi yaşayan, içeri girer girmez bireyi içine alan ve dış dünyadan koparan Addres İstanbul, çağdaş, kendini devamlı yenileyen, meraklı şehir insanı için tasarlanmış bir vaha gibi.

Bireysel mutluluk ön planda

Ev yaşamına ve tasarımına özgün, keyifli ve seçkin bir platform oluşturmayı hedefleyen Addres İstanbul'da, Türkiye'ye ilk defa giren dünya markaları, sektörün liderleri ve özgün butiklerden oluşan 50'ye yakın seçkin mağaza ve bir çok etkinlik Addres Yaşam, Addres Modern ve Addres Klasik olarak 3 ayrı katta aynı çatı altında buluşuyor.Bireysel mutluluklar, evdeki değişkenlik, son trendler ve keyifli alışverişin ön planda olduğu Addres Yaşam'da Gurme, Relaks, Keyif ve Konsept temaları işleniyor. Gurme bölümünde seçkin mutfak ve sofra aksesuarlarının lider markalarından Prestige, organik ürünler ve renkli aksesuarların buluştuğu Orange Bell, zengin bir yelpazede farklı tadlar sunan gurme standları ve daha bir çok mutfak ve sofra kültürüyle ile ilgili etkinlik sayesinde konuklar lezzetli bir yaşamın kapısını aralıyorlar.Relax bölümünde ise, doğal yaşam alternatifleri sunan Durance, sağlıklı uyku konseptiyle mağazasının tasarımını farklılaştıran Yataş Beyaz Dünya ve aromaterapik kokularının içinde çelik ve tik banyo tasarımları sunan QTOO mağazası ile yeşil bir bahçe çevresinde dingin, mistik ve sağlıklı bir yaşam ortamı oluşuyor.Konsept bölümünde ise Türkiye'ye ilk defa 400 m2 lik bir mağazası açılan, Maison Objet'nin seçkin markalarından İspanyol Becara mağazası özgün aksesuarları ile eklektik bir şıklık sunuyor. Bu bölümde yer alan Step, Persan, Layla Dekorasyon ve Estatik Dekor'da bulacağınız ev tekstili ve dekoratif aksesuar seçenekleriyle, evinizde tarzınıza, sezona veya trendlere uygun değişiklikler yaratmak kolaylaşıyor.

Milliyet - 14-11-2005

Bu haber 3711 defa okunmuştur.

SAYFA BAŞINA DÖN                                HABERLER SAYFASINA DÖN