Yapı Teklif Verileri

 

 
 

Kolay Erişim

 
 
destek@bedavahizmet.com adresini MSN Messenger listenize eklemek için tıklayınız
 

Duyurular

 

YapıTeklif.com dan büyük KAMPANYA!!!...
İş ve talep sahiplerinin iletişim bilgilerine anında erişim fırsatı
ALTIN ÜYELİK...
Yıllık 50 TL
Üstelik Garanti Bankası kredi kartlarına 5 Taksit fırsatıyla
Detaylı bilgi için tıklayın...İnsan Kaynakları servisimiz hizmetinizde... İnşaat sektörüne yönelik iş ilanları ve özgeçmiş (CV) bankası için tıklayınız.

Firma - Ürün - Hizmet tanıtım sayfalarımız hizmetinizde... Bilgi için tıklayınız.

Değerli yazarlardan inşaat sektörüyle ilgili makaleleri yayınladığımız makaleler bölümümüz yayına girmiştir.

 
 

TEKLİF VERMEK İÇİN

 

 BİZİMLE ÇALIŞMAK İŞ/MALZEME TALEPLERİNE TEKLİF VERMEK İSTEYEN

Kaba ve ince inşaat işlerinde görev almak üzere taşeron firma ve ustalar, yapı malzemecileri, müteahhit, serbest çalışan iç mimar, mühendis, mimar, proje veya çizimle uğraşanlar; sistemimize BEDAVA üye olmak için tıklayınız.

 
 

LINK Değişim Programı

 
ArteYapi.com
İnşaat projeleri ve müteahhitlik hizmetleri

YapiBox.com
YKS, Kapı otomasyon, alüminyum korkuluk, paslanmaz çelik korkuluk ve küpeşte, pvc doğrama sistemleri

TatilUcakOtel.com
Tatil, otel, tatil bölgeleri, gezilecek yerler

Toki konutlarında eksikler tamamlanacak.

Zaman - 06.02.2007
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Polis Okulu arkasında inşa edilen konutlardaki eksikliklerin tamamlanması için yapılan çalışmalar sürüyor.

AK Parti Adana Milletvekili Abdullah Torun, konutlara yerleşen vatandaşların şikayetlerini TOKİ'ye bildirdiğini ve TOKİ'nin İnşaatlardan Sorumlu Uygulama Şube Müdürü Hüseyin Saral'ı inşaatlardaki eksikliklerin tespiti için Adana'ya gönderdiğini bildirdi.

Adana'ya gelen Saral, konutlardaki tüm eksikliklerin giderilebilmesi için önümüzdeki hafta geniş bir ekiple tespit yapacaklarını ve müteahhit firmalara bu eksiklikleri tamamlatacaklarını bildirdi. Saral, vatandaşların şikayetlerini aynı zamanda liste halinde kendilerine iletmesini de isteyerek, şikayet konusu binaları çatıdan, bodrum katına kadar inceleyeceklerini kaydetti. AK Parti Adana Milletvekili Abdullah Torun ise TOKİ yetkililerinin yaptığı incelemenin ardından, konu ile ilgili bilgi aldı. Torun, "Sorunu olan vatandaşlarımıza sahip çıkmak bizlerin görevi. Adana'ya yapılan 600 milyon YTL'lik yatırımdan birkaç konutta çıkan aksaklıkların tüm yatırıma maledilmesi elbette yanlış olur. Ancak vatandaşların sorunlarını dinlediğim ziyaretin ardından görüştüğüm TOKİ yetkilileri, sorunlara eğileceklerini ve en kısa zamanda bu sorunlara çözüm getireceklerini söyledi." diye konuştu.

Hatay'da bin 48 konut tamamlandı
Hatay'da Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından 2006 yılı içerisinde yapımı gerçekleştirilen toplam bin 48 konut hak sahiplerine teslim edildi, 282 konutun da Reyhanlı ilçesinde yapımına devam edildiği bildirildi. Ucuz ve depreme dayanıklı konutların 2. etabının ise bu ay içerisinde ihale edilerek inşaatına başlanacağı bildirildi. Hatay'da 2. Etap konutların yapılmasıyla toplam 2 bin toplu konut yapılmış olacak.
 

Bu haber 3246 defa okunmuştur.

SAYFA BAŞINA DÖN                                HABERLER SAYFASINA DÖN