Yapı Teklif Verileri

 

 
 

Kolay Erişim

 
 
destek@bedavahizmet.com adresini MSN Messenger listenize eklemek için tıklayınız
 

Duyurular

 

YapıTeklif.com dan büyük KAMPANYA!!!...
İş ve talep sahiplerinin iletişim bilgilerine anında erişim fırsatı
ALTIN ÜYELİK...
Yıllık 50 TL
Üstelik Garanti Bankası kredi kartlarına 5 Taksit fırsatıyla
Detaylı bilgi için tıklayın...İnsan Kaynakları servisimiz hizmetinizde... İnşaat sektörüne yönelik iş ilanları ve özgeçmiş (CV) bankası için tıklayınız.

Firma - Ürün - Hizmet tanıtım sayfalarımız hizmetinizde... Bilgi için tıklayınız.

Değerli yazarlardan inşaat sektörüyle ilgili makaleleri yayınladığımız makaleler bölümümüz yayına girmiştir.

 
 

TEKLİF VERMEK İÇİN

 

 BİZİMLE ÇALIŞMAK İŞ/MALZEME TALEPLERİNE TEKLİF VERMEK İSTEYEN

Kaba ve ince inşaat işlerinde görev almak üzere taşeron firma ve ustalar, yapı malzemecileri, müteahhit, serbest çalışan iç mimar, mühendis, mimar, proje veya çizimle uğraşanlar; sistemimize BEDAVA üye olmak için tıklayınız.

 
 

LINK Değişim Programı

 
ArteYapi.com
İnşaat projeleri ve müteahhitlik hizmetleri

YapiBox.com
YKS, Kapı otomasyon, alüminyum korkuluk, paslanmaz çelik korkuluk ve küpeşte, pvc doğrama sistemleri

TatilUcakOtel.com
Tatil, otel, tatil bölgeleri, gezilecek yerler

Yurtdışı müteahhitlik işlerinde altın yıl

Devlet Bakanı Tüzmen, 2006’da yurtdışı müteahhit sektöründe altın yıl olarak nitelendirilebilecek bir başarıya imza attıklarını belirterek, “Toplam 25 ülkedeki 325 projenin toplam değeri 12.7 milyar dolara ulaştı” dedi.
Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, yurtdışı müteahhitlik sektörünü değerlendirdiği basın toplantısında, 2006 yılında yurt dışı müteahhitlik sektörünün 12 milyar dolar olarak belirlendiğini kaydetti.

Tüzmen, 2006 yılında yaşanan gelişmenin, 2005 yılında en büyük ikinci pazar konumunda bulunan Irak’taki işlerin geçen yıl neredeyse durma noktasına gelmesine rağmen elde edilmiş olmasının son derece dikkat çekici olduğunu ifade etti.

Bakan Tüzmen, Türk Lirası’nın aşırı değerli olduğu ve inşaat sektöründe yurt içinde de yüksek oranlı büyümelerin gerçekleştiği özellikle son 2 yılda yurtdışı müteahhitlik hizmetleri sektöründe elde edilen bu başarılı neticelerin kendilerini daha da umutlandırdığını ve cesaretlendirdiğini söyledi.

Tüzmen, “Bu nedenle çıtayı daha da yükseltiyor ve 2007 yılı için iş hacmi hedefimizi 15 milyar dolar olarak belirliyoruz” diye konuştu.

Şu ana kadar yurt dışında üstlenilen toplam iş hacminin 85 milyar dolar olduğunu kaydeden Tüzmen, gelecek yılın sonunda üstlenilen projelerin toplam tutarının 100 milyar dolara ulaşacağını sözlerine ekledi.

Kaynak: Ntvmsnbc.com

Bu haber 3863 defa okunmuştur.

SAYFA BAŞINA DÖN                                HABERLER SAYFASINA DÖN