Yapı Teklif Verileri

 

 
 

Kolay Erişim

 
 
destek@bedavahizmet.com adresini MSN Messenger listenize eklemek için tıklayınız
 

Duyurular

 

YapıTeklif.com dan büyük KAMPANYA!!!...
İş ve talep sahiplerinin iletişim bilgilerine anında erişim fırsatı
ALTIN ÜYELİK...
Yıllık 50 TL
Üstelik Garanti Bankası kredi kartlarına 5 Taksit fırsatıyla
Detaylı bilgi için tıklayın...İnsan Kaynakları servisimiz hizmetinizde... İnşaat sektörüne yönelik iş ilanları ve özgeçmiş (CV) bankası için tıklayınız.

Firma - Ürün - Hizmet tanıtım sayfalarımız hizmetinizde... Bilgi için tıklayınız.

Değerli yazarlardan inşaat sektörüyle ilgili makaleleri yayınladığımız makaleler bölümümüz yayına girmiştir.

 
 

TEKLİF VERMEK İÇİN

 

 BİZİMLE ÇALIŞMAK İŞ/MALZEME TALEPLERİNE TEKLİF VERMEK İSTEYEN

Kaba ve ince inşaat işlerinde görev almak üzere taşeron firma ve ustalar, yapı malzemecileri, müteahhit, serbest çalışan iç mimar, mühendis, mimar, proje veya çizimle uğraşanlar; sistemimize BEDAVA üye olmak için tıklayınız.

 
 

LINK Değişim Programı

 
ArteYapi.com
İnşaat projeleri ve müteahhitlik hizmetleri

YapiBox.com
YKS, Kapı otomasyon, alüminyum korkuluk, paslanmaz çelik korkuluk ve küpeşte, pvc doğrama sistemleri

TatilUcakOtel.com
Tatil, otel, tatil bölgeleri, gezilecek yerler

İnşaat Sektörü 2009'dan Karlı Çıktı; 2010'a Umutla Bakıyor

İnşaat Sektörü 2009'dan Karlı Çıktı; 2010'a Umutla Bakıyor

Sektörel inşaat dergisi ücretsiz inşaat ihale haberleri toki konutları inşaat malzemeleri fiyatları inşaat firmalarının iletişim bilgilerinin bulunduğu firma rehberi ve online mağzada satışa sunulan ürünler daha neler neler"

Ekonomik krize rağmen 2009 yılında iyi bir performans ortaya koyan inşaat sektörünün tedarikçi firmaları, 2010'a da iyi bir giriş yaptı. Yıla umut ve moralle giren firmalar, yeni yatırım alanları açmayı, üretim ile istihdam oranlarını arttırmayı hedefliyor.
İstanbul'da CNR'da yapılan 6.Uluslararası Boru Fuarı'na katılan Dizayn Grup'un Genel Müdür Yardımcısı Savaş Ekmen, 2009'un ilk çeyreğinde ekonomik anlamda güçlüklerle karşılaştıklarını ancak aynı yılın ikinci ve üçüncü çeyreğinin şirket için olumlu geçtiğini söyledi.
2010'un ilk iki ayında da satışlarda ciddi bir ivmelenme gördüklerini dile getirdi. Yeni yıla yeni ürünlerle girdiklerinin altını çizen Savaş Ekmen, Dizayn'ın ergonomik mallar ürettiklerini kaydetti. Tarım, tıp ve enerji sektöründe ciddi yatırımlara gittiklerine vurgu yapan Dizayn Grup Genel Müdür Yardımcısı, 2010 yılının ilk iki ayının 2009'un ilk çeyreğine göre olumlu geçtiğine işaret etti.
Ekmen, "Ekonomik krizde bankaların da payı var. Para arzında bir sıkıntı varsa bu, banka sektöründen kaynaklanıyor. Bankalar, 2009'da gözlem yapmak suretiyle riskli kuruluşları eledi. Köklü şirketlere ise bonkörce davrandı. Umuyorum ki bankaların desteğiyle Türkiye, iyi bir yıl geçirecektir ve büyümede yüzde 5'i aşacaktır." diye konuştu. Fuarları, yüz yüze iletişime imkan tanıyan platformlar olarak nitelendiren Savaş Ekmen, söz konusu mekânların sektörleri buluşturduğunu, görüş alışverişine imkan tanıdığını sözlerine ekledi.
"2010 ZORLU AMA İYİ BİR YIL OLACAK"
Filli Boya Ürün Yöneticisi Cemal Hazneci ise 2009'un ilk aylarının durgun geçmesine karşılık şirketin iyi bir satış oranına ulaştığını bildirdi. Krizin kendilerine yansımadığına dikkat çeken Hazneci, "Gebze fabrikamızın yanında yaklaşık 50 bin metrekarelik bir fabrika açtık. Personel çıkarma yoluna gitmedik. Yatırımlarımızı devam ettirdik." diye konuştu.
Hazneci, 2010'un zorlu ama iyi bir yıl olacağına inandığını vurguladı ve doğru yaklaşımlarla 2010'u iyi bitireceklerini savundu. Fuarın sanayi ve mobilya ürünlerini öne çıkarmak için fırsat olduğunu belirten Hazneci, bu sayede sektörün öncü isimlerinin bir araya geldiğini belirtti.
 
 
Kaynak: (Cihan Haber Ajansı)

Bu haber 2831 defa okunmuştur.

SAYFA BAŞINA DÖN                                HABERLER SAYFASINA DÖN