Yapı Teklif Verileri

 

 
 

Kolay Erişim

 
 
destek@bedavahizmet.com adresini MSN Messenger listenize eklemek için tıklayınız
 

Duyurular

 

YapıTeklif.com dan büyük KAMPANYA!!!...
İş ve talep sahiplerinin iletişim bilgilerine anında erişim fırsatı
ALTIN ÜYELİK...
Yıllık 50 TL
Üstelik Garanti Bankası kredi kartlarına 5 Taksit fırsatıyla
Detaylı bilgi için tıklayın...İnsan Kaynakları servisimiz hizmetinizde... İnşaat sektörüne yönelik iş ilanları ve özgeçmiş (CV) bankası için tıklayınız.

Firma - Ürün - Hizmet tanıtım sayfalarımız hizmetinizde... Bilgi için tıklayınız.

Değerli yazarlardan inşaat sektörüyle ilgili makaleleri yayınladığımız makaleler bölümümüz yayına girmiştir.

 
 

TEKLİF VERMEK İÇİN

 

 BİZİMLE ÇALIŞMAK İŞ/MALZEME TALEPLERİNE TEKLİF VERMEK İSTEYEN

Kaba ve ince inşaat işlerinde görev almak üzere taşeron firma ve ustalar, yapı malzemecileri, müteahhit, serbest çalışan iç mimar, mühendis, mimar, proje veya çizimle uğraşanlar; sistemimize BEDAVA üye olmak için tıklayınız.

 
 

LINK Değişim Programı

 
ArteYapi.com
İnşaat projeleri ve müteahhitlik hizmetleri

YapiBox.com
YKS, Kapı otomasyon, alüminyum korkuluk, paslanmaz çelik korkuluk ve küpeşte, pvc doğrama sistemleri

TatilUcakOtel.com
Tatil, otel, tatil bölgeleri, gezilecek yerler

Tünel Bitti, Sıra İstasyonlarda

Tünel Bitti, Sıra İstasyonlarda

Aliağa- Menderes Raylı Sistem Projesi'nin en zorlu etabı olan Karşıyaka Tüneli'ni tamamlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi, tünel güzergahında yer alan 3 yer altı ve bir adet yer üstü istasyonunun ince işlerine başladı.

Kentin kuzey-güney gelişme alanlarını birbirine bağlayan ve Türkiye'deki en yaygın kent içi demiryolu ulaşım ağı olan Aliağa-Menderes Raylı Sistem Projesi'nde çalışmalarını hız kesmeden sürdüren İzmir Büyükşehir Belediyesi, Karşıyaka Tüneli ve istasyonları için çıktığı ikmal (tamamlama) ihalesini sonuçlandırarak yapım çalışmalarına başladı. Daha önce 80 kilometrelik hattın en zorlu bölümlerinden biri olan Karşıyaka Tüneli'ni tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, şimdi de istasyon inşatlarının ince işlerini yapmaya başladı. Bu kapsamda Karşıyaka Tüneli giriş ve çıkış rampaları yapımı ile Nergis, Karşıyaka, Alaybey yer altı istasyonları ve Naldöken yer üstü istasyonunun tamamlanma inşaatları gerçekleştirilecek. Geçtiğimiz ay sonunda başlanılan çalışmalar ile ince inşaat işleri, yürüyen merdivenler ve asansörler monte edilecek, havalandırma ve yangın tesisatları yapılacak.

En zorlu etap geride kaldı

İzmir Büyükşehir Belediyesi, zemin yapısının mevcut özelliğinden dolayı büyük güçlüklerle karşılaşmasına rağmen, 80 kilometrelik hattın en zorlu bölümlerinden biri olan Karşıyaka tünelini tamamladı. Toplam 3 kilometre olarak inşa edilen tünelin istasyonlarının ince işleri hızla sürüyor.
Kaynak: İzmir Büyükşehir Belediyesi

Bu haber 3203 defa okunmuştur.

SAYFA BAŞINA DÖN                                HABERLER SAYFASINA DÖN