Yapı Teklif Verileri

 

 
 

Kolay Erişim

 
 
destek@bedavahizmet.com adresini MSN Messenger listenize eklemek için tıklayınız
 

Duyurular

 

YapıTeklif.com dan büyük KAMPANYA!!!...
İş ve talep sahiplerinin iletişim bilgilerine anında erişim fırsatı
ALTIN ÜYELİK...
Yıllık 50 TL
Üstelik Garanti Bankası kredi kartlarına 5 Taksit fırsatıyla
Detaylı bilgi için tıklayın...İnsan Kaynakları servisimiz hizmetinizde... İnşaat sektörüne yönelik iş ilanları ve özgeçmiş (CV) bankası için tıklayınız.

Firma - Ürün - Hizmet tanıtım sayfalarımız hizmetinizde... Bilgi için tıklayınız.

Değerli yazarlardan inşaat sektörüyle ilgili makaleleri yayınladığımız makaleler bölümümüz yayına girmiştir.

 
 

TEKLİF VERMEK İÇİN

 

 BİZİMLE ÇALIŞMAK İŞ/MALZEME TALEPLERİNE TEKLİF VERMEK İSTEYEN

Kaba ve ince inşaat işlerinde görev almak üzere taşeron firma ve ustalar, yapı malzemecileri, müteahhit, serbest çalışan iç mimar, mühendis, mimar, proje veya çizimle uğraşanlar; sistemimize BEDAVA üye olmak için tıklayınız.

 
 

LINK Değişim Programı

 
ArteYapi.com
İnşaat projeleri ve müteahhitlik hizmetleri

YapiBox.com
YKS, Kapı otomasyon, alüminyum korkuluk, paslanmaz çelik korkuluk ve küpeşte, pvc doğrama sistemleri

TatilUcakOtel.com
Tatil, otel, tatil bölgeleri, gezilecek yerler

Türkiye'nin En Büyük Kongre Merkezi Açılıyor...

Türkiye'nin En Büyük Kongre Merkezi Açılıyor...

Avrupa Birliği tarafından 2010 yılı için kültür başkenti seçilen İstanbul'da, kentin kültürel geçmişini öne çıkaran projelerin yanı sıra geleceğe yönelik projeler de gün sayıyor. Bu projeler arasında yer alan İstanbul Kongre Merkezi, İstanbul'un en büyük kongre merkezi olma özelliğine sahip. Kongre Merkezi'nde ilk olarak 28 Eylül - 8 Ekim tarihlerinde 2009 Dünya Bankası IMF Guvernörler Toplantısı yapılacak. Toplantıya yaklaşık 20 bin kişinin katılması bekleniyor.

Trafik Yeraltına Alındı
İstanbul Kongre Merkezi, toplam 19 bin metrekarelik alana ve 120 bin metrekarelik inşaat alanına sahip. Tüm İstanbulluların yanı sıra ulusal ve uluslararası platformda hizmet verecek kongre merkezini trafikten arındırmak ve bütünlüğü sağlamak için bir tünel de yapıldı. Tünelin üzerinde çok amaçlı sergi alanları oluşturuldu. Kongre Merkezi'nde yer altına alınan trafiğin geçtiği tünelin toplam uzunluğu 485 metre. Bu alanda sadece acil durumlar için servis yolu bağlantısı yapılacak.
Muhsin Ertuğrul Sahnesi de Yeniden İnşa Edildi
Kongre Merkezinin bünyesinde modern şekilde yeniden inşa edilen Muhsin Ertuğrul Sahnesi ile Açık Hava Tiyatrosu'nun yanı sıra çok amaçlı salonları da yer alıyor. Toplam 5 kattan oluşan Muhsin Ertuğrul Tiyatrosu 600 kişilik seyirci kapasitesine sahip. Sahnede sanatçı odalarının yanı sıra fuaye ve kafeteryanın yanı sıra kütüphane de yer alıyor.
Harbiye Açık Hava Tiyatrosu ise aynen korunuyor ve yeni bir sanat ve kültür merkezi anlayışı getirilerek, "denize açılan" meydan konsepti oluşturuluyor. Bu kapsamda Açık Hava Tiyatrosu önünde oluşturulacak meydan ile üst kottaki Muhsin Ertuğrul Tiyatrosu'nu da içine alan meydan arasındaki yeşil bant korunacak.
330 Milyon Liraya Mal Oldu
Temeli 14 Şubat 2008'de atılan ve 7 kat yer altı + 5 kat yer üstü olarak inşa edilen kongre merkezinin toplam maliyeti 330 milyon TL. Son sistem teknolojinin kullanıldığı ve canlı yayın ile simültane çeviri odalarının da olduğu merkezde, 3 bin 500 kişilik çok amaçlı salon dışında 500 metrekare ile 1300 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerde 5 adet salon bulunuyor. IMF Guvernörler Toplantısı için 1000 adet 20 metrekare büyüklüğünde çalışma ofisleri oluşturulan kongre merkezi 850 araç kapasiteli otoparka sahip.
Kaynak: İstanbul Büyükşehir Belediyesi

Bu haber 2903 defa okunmuştur.

SAYFA BAŞINA DÖN                                HABERLER SAYFASINA DÖN