Yapı Teklif Verileri

 

 
 

Kolay Erişim

 
 
destek@bedavahizmet.com adresini MSN Messenger listenize eklemek için tıklayınız
 

Duyurular

 

YapıTeklif.com dan büyük KAMPANYA!!!...
İş ve talep sahiplerinin iletişim bilgilerine anında erişim fırsatı
ALTIN ÜYELİK...
Yıllık 50 TL
Üstelik Garanti Bankası kredi kartlarına 5 Taksit fırsatıyla
Detaylı bilgi için tıklayın...İnsan Kaynakları servisimiz hizmetinizde... İnşaat sektörüne yönelik iş ilanları ve özgeçmiş (CV) bankası için tıklayınız.

Firma - Ürün - Hizmet tanıtım sayfalarımız hizmetinizde... Bilgi için tıklayınız.

Değerli yazarlardan inşaat sektörüyle ilgili makaleleri yayınladığımız makaleler bölümümüz yayına girmiştir.

 
 

TEKLİF VERMEK İÇİN

 

 BİZİMLE ÇALIŞMAK İŞ/MALZEME TALEPLERİNE TEKLİF VERMEK İSTEYEN

Kaba ve ince inşaat işlerinde görev almak üzere taşeron firma ve ustalar, yapı malzemecileri, müteahhit, serbest çalışan iç mimar, mühendis, mimar, proje veya çizimle uğraşanlar; sistemimize BEDAVA üye olmak için tıklayınız.

 
 

LINK Değişim Programı

 
ArteYapi.com
İnşaat projeleri ve müteahhitlik hizmetleri

YapiBox.com
YKS, Kapı otomasyon, alüminyum korkuluk, paslanmaz çelik korkuluk ve küpeşte, pvc doğrama sistemleri

TatilUcakOtel.com
Tatil, otel, tatil bölgeleri, gezilecek yerler

Galatasaray Stadını Varyap Yapacak

Galatasaray Stadını Varyap Yapacak

Türkiye'ye birbiri ardına prestijli projeler kazandıran Varyap, Galatasaray stadını yapacak. Uzunlar AŞ ile birlikte, Toplu Konut İdaresi'nin yaptığı ihalede en düşük teklifi veren Varyap, Seyrantepe Projesi'ni 179 milyon 661.553 TL karşılığında yapacak.
İnşaat sektöründe yaklaşık 40 yıldır faaliyet gösteren, sektörün duayen firmaları arasında yer alan Varyap, Galatasaray Stadı'nın inşaatını 10 gün içinde devralarak, inşaatı 365 günde tamamlayacak. Şu anda Avrupa'nın en büyük adliye sarayı olan ve İstanbul Çağlayan'da yapımı devam eden Avrupa Yakası Adliye Sarayı, Trabzon'da belediye hizmet binası ve Trabzon AVM inşaatlarını yürüten Varyap, İstanbul Ataşehir'de de 1,2 milyar Dolar'lık bir proje olan Varyap Meridian Projesi'ni gerçekleştiriyor. 1.500 konut, 5 yıldızlı otel, iş merkezi, ticaret ve sosyal alanlardan oluşan, toplam 107.000 metrekarelik alanda yürütülen Varyap Meridian, kısa bir süre önce Avrupa'nın en iyi gayrimenkul projesi seçildi.

Zamanından Önce Tamamlıyor
TOKİ ile birçok projede çalışan Varyap, sektörde yaptığı inşaatları zamanından önce tamamlaması ile tanınıyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Varlıbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Varlıbaş, "Bugüne kadar onlarca inşaatta imzamız var. Yapımını üstlendiğimiz projeleri hep zamanında hatta büyük bir kısmını zamanından önce tamamladık. İşimizde en büyük hassasiyet gösterdiğimiz konu da budur. Bu konuda hiç kimsenin tereddüt etmesine gerek yok. Bildiğiniz gibi şu anda Avrupa'nın en büyük adliye sarayını yapıyoruz İstanbul Çağlayan'da. Çok büyük bir aksilik çıkmazsa onu da vaktinden önce tamamlayacağımızı düşünüyoruz," diye konuştu.

Bu haber 3330 defa okunmuştur.

SAYFA BAŞINA DÖN                                HABERLER SAYFASINA DÖN