Yapı Teklif Verileri

 

 
 

Kolay Erişim

 
 
destek@bedavahizmet.com adresini MSN Messenger listenize eklemek için tıklayınız
 

Duyurular

 

YapıTeklif.com dan büyük KAMPANYA!!!...
İş ve talep sahiplerinin iletişim bilgilerine anında erişim fırsatı
ALTIN ÜYELİK...
Yıllık 50 TL
Üstelik Garanti Bankası kredi kartlarına 5 Taksit fırsatıyla
Detaylı bilgi için tıklayın...İnsan Kaynakları servisimiz hizmetinizde... İnşaat sektörüne yönelik iş ilanları ve özgeçmiş (CV) bankası için tıklayınız.

Firma - Ürün - Hizmet tanıtım sayfalarımız hizmetinizde... Bilgi için tıklayınız.

Değerli yazarlardan inşaat sektörüyle ilgili makaleleri yayınladığımız makaleler bölümümüz yayına girmiştir.

 
 

TEKLİF VERMEK İÇİN

 

 BİZİMLE ÇALIŞMAK İŞ/MALZEME TALEPLERİNE TEKLİF VERMEK İSTEYEN

Kaba ve ince inşaat işlerinde görev almak üzere taşeron firma ve ustalar, yapı malzemecileri, müteahhit, serbest çalışan iç mimar, mühendis, mimar, proje veya çizimle uğraşanlar; sistemimize BEDAVA üye olmak için tıklayınız.

 
 

LINK Değişim Programı

 
ArteYapi.com
İnşaat projeleri ve müteahhitlik hizmetleri

YapiBox.com
YKS, Kapı otomasyon, alüminyum korkuluk, paslanmaz çelik korkuluk ve küpeşte, pvc doğrama sistemleri

TatilUcakOtel.com
Tatil, otel, tatil bölgeleri, gezilecek yerler

Mesa hacılar için Arabistan’da 5 bin devremülk inşa edecek

Mesa, hac ve umre ziyaretçileri için Mekke ve Medine’de 5 bin devremülk yapacak. Suudi Zeynel Grubu ile ortaklığa imza atan grup, böylece ülkede yatırım yapan ilk Türk inşaat şirketi olacak..

Önde gelen inşaat şirketlerinden Mesa Mesken Sanayi, Suudi Arabistan’da konut projeleri üretmek için kolları sıvadı. Mesa İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, 2007’de Mekke ve Medine’de toplam en az 5 bin konuttan oluşacak 2-3 adet projeye imza atacaklarını açıkladı. GAMA, Nurol gibi firmaların taahhüt işi üstlendiği ülkede yatırım yapan ilk Türk inşaat şirketi olan firmaya, bu kararı aldıran en büyük neden ise yatırımcıların yanı sıra Kabe ziyaretine gelen hacı ve umreci sayısındaki artışla birlikte hızla yükselen devremülk ihtiyacı oldu. Boysanoğlu, başta petrokimya olmak üzere tatlı su üretiminden Cidde Limanı’nın yönetimine kadar pek çok alanda faaliyet gösteren ve yıllık cirosu 3 milyar doları bulan Suudi Zeynel Grubu ile bu projede ortak olacaklarını dile getirdi. Boysanoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Grubun ABD ve İngiltere’de de ofisleri var. Ortaklık payına yatırımın büyüklüğüne göre karar vereceğiz, ancak bizim payımız minimum yüzde 30 olacak. Özellikle umreye gelenlere ve orta üstü gelir grubuna hitap edecek 50-80 metrekarelik devremülklere çamaşırhane, catering ve güvenlik gibi residence hizmetleri de verilecek.”

SIRADAKİ PROJE ABU DABİ’DE
Türkiye’de ekonominin kırılgan olmasından ötürü, firmaların kar- zarar dengelerini korumak için yurtdışına yöneldiğini ifade eden Boysanoğlu, “Biz de Polonya, Kazakistan ve Abu Dabi’de 2007’de yeni projelere başlıyoruz. Polonya’da 40 milyon dolar yatırımla 400 adet bahçeli ev yapacağız.

Kazakistan’da da yerli Caspion Grubu ortaklığıyla 70 milyon dolar yatırımla, 90 dönüm inşaat alanında ofis ve ticaret merkezinden oluşan bir projeye başlayacağız. Abu Dabi’de ise bir taahhüt işi aldık. 2 adet 55 katlı kule inşa edeceğiz” diye konuştu.

Kaynak: Vatan Gazetesi Nihal YUVACAN

Bu haber 8828 defa okunmuştur.

SAYFA BAŞINA DÖN                                HABERLER SAYFASINA DÖN