Yapı Teklif Verileri

 

 
 

Kolay Erişim

 
 
destek@bedavahizmet.com adresini MSN Messenger listenize eklemek için tıklayınız
 

Duyurular

 

YapıTeklif.com dan büyük KAMPANYA!!!...
İş ve talep sahiplerinin iletişim bilgilerine anında erişim fırsatı
ALTIN ÜYELİK...
Yıllık 50 TL
Üstelik Garanti Bankası kredi kartlarına 5 Taksit fırsatıyla
Detaylı bilgi için tıklayın...İnsan Kaynakları servisimiz hizmetinizde... İnşaat sektörüne yönelik iş ilanları ve özgeçmiş (CV) bankası için tıklayınız.

Firma - Ürün - Hizmet tanıtım sayfalarımız hizmetinizde... Bilgi için tıklayınız.

Değerli yazarlardan inşaat sektörüyle ilgili makaleleri yayınladığımız makaleler bölümümüz yayına girmiştir.

 
 

TEKLİF VERMEK İÇİN

 

 BİZİMLE ÇALIŞMAK İŞ/MALZEME TALEPLERİNE TEKLİF VERMEK İSTEYEN

Kaba ve ince inşaat işlerinde görev almak üzere taşeron firma ve ustalar, yapı malzemecileri, müteahhit, serbest çalışan iç mimar, mühendis, mimar, proje veya çizimle uğraşanlar; sistemimize BEDAVA üye olmak için tıklayınız.

 
 

LINK Değişim Programı

 
ArteYapi.com
İnşaat projeleri ve müteahhitlik hizmetleri

YapiBox.com
YKS, Kapı otomasyon, alüminyum korkuluk, paslanmaz çelik korkuluk ve küpeşte, pvc doğrama sistemleri

TatilUcakOtel.com
Tatil, otel, tatil bölgeleri, gezilecek yerler

Singapur'da 3 milyar $'lık eğlence şehri yatırımı

Singapur'da yapımına geçen nisanda başlanan The Marina Bay Sands projesi ülkenin yükselen ekonomik gücünün en önemli işaretlerinden biri olarak gösteriliyor.

Asya'da yaşanan ekonomik patlama tüm hızıyla devam ediyor. Yaklaşık 10 yıl önce Asya Krizi'nin sarstığı bölgede başta Çin, Japonya ve Güney Kore olmak üzere birçok ülke ekonomik alanda yeniden başarı hikayeleri yazmaya başladı. Bu ülkelerden biri de Singapur. Ülke, teknolojik ürün alanında yakaladığı ekonomik çıkışı başka alanlara da taşımayı amaçlıyor. Geçtiğimiz nisan ayında yapımına başlanan The Marina Bay Sands adlı proje ülkenin turizm piyasasında da hedeflerini yüksek tuttuğunu gösteriyor.

2009'da tamamlanacak

The Marina Bay Sands projesi başkent Singapur'da 2 milyon metrekare alan üzerine kurulacak dev bir yapı kompleksini temsil ediyor. Otel, eğlence alanı ve rezidans olarak tasarlanan proje 1 Ocak 2009'da tamamlanacak ve toplam 3.5 milyar dolara mal olacak. Projenin sahipliğini ABD'li kumarhane şirketi Las Vegas Sands yapıyor. Şirket, Singapur'un eğlence sektörüne görkemli bir giriş yapabilmek için oldukça çarpıcı bir proje istedi. Kompleksin tasarımı ise Moshe Safdie and Associates mimarlık şirketi tarafından hazırlandı. Yapılan açıklamalara göre, proje Singapur'un ilk büyük ölçekli kumarhanesi olacak. Cam ve gün ışığının ön planda tutulduğu The Marina Bay Sands projesinde üç adet 50 katlı dev otel binası bulunacak. Toplam 2 bin 500 yatak kapasitesine sahip oteller dünyanın dört bir tarafından gelen zengin turistlere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Üç yapı çatı bölümlerinde birbirlerine bağlı olarak inşa edilecek. Yapı kompleksinin en dikkat çekici bölümlerinden biri de tam bu noktada, binaların ortak çatısında yer alacak.

Bu haber 4400 defa okunmuştur.

SAYFA BAŞINA DÖN                                HABERLER SAYFASINA DÖN