KENT GRUP DIŞ TİCARET VE ORGANİZASYON LTD. ŞTİ.

KENT GRUP DIŞ TİCARET VE ORGANİZASYON LTD. ŞTİ. KURULUSU  2004 YILINDA GERCEKLESMIS VE BÜNYESİNDE BİRÇOK FAALİYET ALANINI BARINDIRAN BİR ŞİRKETLER GRUBUDUR.

 

FAALİYET ALANLARI  BEŞ ANA GRUPTA SINIFLANDIRILABİLİR.

 

  1. İNŞAAT SEKTÖRÜ 2006 TEMMUZ ITIBARIYLE KENT GRUP, KAZAKİSTAN DAKI İNŞAAT FIRMALARININ TEDARIK ZINCIRINI SAGLAMAKTADIR. BU TEDARIK ZINCIRI   FIRMALARIN IHTIYACLARINI  (HIRDAVAT, INS MALZEMESI) SAGLAYARAK  İHRACATINI DA KENDİ BUNYESINDEN YAPMAKTAN OLUSMAKTADIR

 

  1. KAĞIT MÜMESSİLLİĞİ VE İTHALATI:  8 FARKLI ÜLKEDE BULUNAN 12 KAĞIT FABRİKASININ TÜRKİYE MÜMESSİLLİĞİ YAPILMAKTADIR. BU FABRİKALARDAN PROFORMA FATURA  BAZINDA SATIŞ YAPILDIĞI GİBİ, TİCARİ HAYATINDA HİÇ İTHALAT YAPMAMIŞ MÜŞTERİLERİMİZE DE İTHALAT DANIŞMANLIĞI VERİLMEKTEDİR. HATTA BAZI MÜŞTERİLERİMİZ ADINA İTHALAT YAPILARAK DESTEK OLUNMAKTADIR.

 

  1. BALIK İTHALATI:  KENT GRUP, NORVEÇ VE İZLANDA‘ DAN  MEZGiT, SOMON  VE  USKUMRU  GETIRMEKTE  OLUP ,  EGE VE AKDENIZ BOLGESINDE DAĞITIMINI YAPMAKTADIR.

 

  1. METAL TAŞIMA PALETLERİ VE AMBALAJ MONTAJ TESİSİMİZ İSE 2005 YILINDA İZMİR‘ DE HİZMETE GİRMİŞTİR. AĞIR SANAYİYE YÖNELİK YAN SANAYİ ÜRÜNLERİ, AMBALAJ  VE PALET ÜRETİMİ YAPILMAKTADIR. ÜRETİMİNİN % 100 ÜNÜ İHRAÇ EDEN VE HER GEÇEN GÜN KAPASİTE ARTTIRAN TESİSİMİZ 2006 YILINDA AVRUPA’DAN 3 AYRI ŞİRKET TARAFINDAN STRATEJİK TEDARİKÇİ OLARAK SEÇİLDİ. KENDİ TASARIM VE ARGE FAALİYETLERİMİZ BİZE TAŞIMA ARABALARI, OTOMOTİV PALETLERİ, DEPOLAMA PALET VE ARABALARI NIN YANISIRA HER TÜRLÜ DEMİR VE DEMİRDIŞI METALLERDE BÜYÜK REKABET AVANTAJI GETİRMEKTEDİR. YURTİÇİNDE BİRÇOK TAŞOCAĞI, ÇİMENTO FABRİKASI, İŞ MAKİNALARI VE HAZIR BETON SEKTÖRÜNDE KULLANILAN ÇELİK DÖKÜM PARÇALARIN İHRACATINA YÖNELİK ÇALIŞMALARIMIZ DA SÜRMEKTEDİR.

 

  1. TÜM BU FAALİYETLERİN LOJİSTİK KOORDİNASYONU, NAKLİYE, GÜMRÜK VE ULUSLAR ARASI FİNANS ORGANİZASYONU DA  KENT GRUP  DIS RIC  BÜNYESİNDE GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR. İSTANBUL,İZMİR VE MERSİN İRTİBAT OFİSLERİ  VE 86 ÜLKEDEKİ 140 ACENTESI ILE KENT GRUP BÜYÜK VE GLOBAL BİR AİLE OLMUSTUR.

 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

www.kentgrup.com

TEL:                 0216-469 41 70/3 HAT

FAKS                0216-469 41 75

 

Bu sayfa 7925 defa görüntülenmiştir.
 

SAYFA BAŞINA DÖN                                FİRMA - ÜRÜN TANITIMLARI SAYFASINA DÖN