Ex-im Light Sigara İçme Kabinleri

 

Dumanı Yakalama  %100'e Yakın Filtreleme  Temiz Hava Olarak Ortama Bırakma 

SİGARA İÇME KABİNİ İLE...

Sigara Dumanına Son, Sigara İçmeyenler Rahat.......

Sigara dumanından arındırılmış bir çevreniz olsun. Sigara dumanından sigara içmeyenleri koruyun. Sistem sigara dumanını çevreye dağılmadan önce yakalar ve filtreler. Smoke Away sigara içme kabinleri sigara içenler ve içmeyen ile çok yakın temaslar kurularak geliştirilmiştir.

Bir İsveç firması olan Smoke Away, 1980 yılından beri sigara içme odaları ve duman temizleme sistemleri geliştirmektedir. Bu ülkede insan sağlığına verilen önem ve kanunlardan dolayı 2000 yılında Smoke Away ilk defa sigara içme uniteleri geliştirilmiştir. Ürünün üstün özelliklerinden dolayı Smoke Away Sigara içme kabinleri kullanan kurum ve kuruluşlarda sigara içme odaları ve sigara dumanı ile dolu ofisler geçmişte kalmıştır.

eX-im Light İleri Teknoloji Ürünleri Ticaret Limited Şirketi olarak 2005 yılından itibaren bu ürünün pazarlama ve satış faliyetler yürütülmektmeteyiz.

Artık Pasif İçici Yok

Smoke Away ile sigara dumanından temizlenmiş toplantı odalarına sahip olabilirsiniz. Çalışanlar sigara dumanından şikayet etmeden birlikte çalışabilirler. Çalışma grupları sigara içenler, sigara içmeyenler şeklinde ayrılmadan çalışabilirler. Çalışma ortamı daha verimli ve daha temiz olur. Smoke Away pasif sigara içicileri korur. Sigara içiminden kaynaklanan tüm gerginlikler sona erer. Ofis dışında verilen sigara molalarından dolayı boşa harcanan zaman önlenir. Çalışma ortamları dumandan arındırılmış olur.

Hava Temizleme

Sigara içme kabini sigara dumanını yakalar, özel bir filtre ile temizledikten sonra tekrar oda içerisine bırakır. Smoke Away sigara içme kabini aynı zamanda ortamda bulunan havayı da filtreleyip daha temiz bir hava solunmasını sağlar.

Küçük Boyut Kolay Kurulum

Smoke Away sigara içme kabini açık ve bağımsız bir unite olduğu için kurulum ve yerleştirilmesi çok kolaydır. Sadece 2 veya 3 metre kare yer kaplar. Her hangibir havalandırma ihtiyacı yaktur. Ihtiyacınız olan sadece 220 Volt elektirik bağlantısıdır.

Smoke Away sigara içme Kabini oldukça dayanıklı kayın ağacı ve camdan yapılmıştır ve bakımı oldukça kolaydır. Diktörtgen ve köşelere monte edilebilecek modelleri ile hemen hemen her yere monte edilebilir. Çok az yer kaplar.

Sigara içme kabini duman yakalama bölgesi, filtreleme sistemi ve bir adet masadan oluşmaktadır. Bu küçük boyutlara rağmen aynı anda 3 yada 4 kişi aynı anda bu kabinde sigara içebilir.

Size Her Zaman Yakın

Ofisinizde yada toplantı odanızda çalışanlarınız sigara içmek için başka yerlere gitmek zorunda kalmazlar. Bu sayede çalışanlarınız zamanlarını daha verimli kullanmış olurlar. Smoke Away sigara içme kabinin tamamen açık olduğu için burada sigara içen kişler çevreleri ile iletişim kurmaya devam ederler. Çalışlarda büyük verimlilik ve konfor sağlanır. Smoke Away normal havalandırmanın olduğu yerlerde en iyi performansı sağlar, merdiven araları ve buna benzer yerde verimi düşer.

Ayrıntılı Teknik Bilgi için

http://www.sigaradumaniyok.com/teknik_bilgi.html

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Denizciler Sok. No:14 Daire:5 Idealtepe / Maltepe İstanbul/Turkiye

http://www.sigaradumaniyok.com

Tel: 0 216 518 33 55 (pbx)

Faks: 0 216 518 40 74

bilgi@sigaradumaniyok.com

satis@sigaradumaniyok.com

Bu sayfa 8336 defa görüntülenmiştir.
 

SAYFA BAŞINA DÖN                                FİRMA - ÜRÜN TANITIMLARI SAYFASINA DÖN