Yapı Teklif Verileri

 

 
 

Kolay Erişim

 
 
destek@bedavahizmet.com adresini MSN Messenger listenize eklemek için tıklayınız
 

Duyurular

 

YapıTeklif.com dan büyük KAMPANYA!!!...
İş ve talep sahiplerinin iletişim bilgilerine anında erişim fırsatı
ALTIN ÜYELİK...
Yıllık 50 TL
Üstelik Garanti Bankası kredi kartlarına 5 Taksit fırsatıyla
Detaylı bilgi için tıklayın...İnsan Kaynakları servisimiz hizmetinizde... İnşaat sektörüne yönelik iş ilanları ve özgeçmiş (CV) bankası için tıklayınız.

Firma - Ürün - Hizmet tanıtım sayfalarımız hizmetinizde... Bilgi için tıklayınız.

Değerli yazarlardan inşaat sektörüyle ilgili makaleleri yayınladığımız makaleler bölümümüz yayına girmiştir.

 
 

TEKLİF VERMEK İÇİN

 

 BİZİMLE ÇALIŞMAK İŞ/MALZEME TALEPLERİNE TEKLİF VERMEK İSTEYEN

Kaba ve ince inşaat işlerinde görev almak üzere taşeron firma ve ustalar, yapı malzemecileri, müteahhit, serbest çalışan iç mimar, mühendis, mimar, proje veya çizimle uğraşanlar; sistemimize BEDAVA üye olmak için tıklayınız.

 
 

LINK Değişim Programı

 
ArteYapi.com
İnşaat projeleri ve müteahhitlik hizmetleri

YapiBox.com
YKS, Kapı otomasyon, alüminyum korkuluk, paslanmaz çelik korkuluk ve küpeşte, pvc doğrama sistemleri

TatilUcakOtel.com
Tatil, otel, tatil bölgeleri, gezilecek yerler

Akıllı Çatı Penceresi: VELUX INTEGRA

Akıllı Çatı Penceresi: VELUX INTEGRA

VELUX Çatı Pencereleri, 2001 yılının başlarından bu yana, bugün 40’dan fazla ülkede satış firması, 10 ülkede fabrikası ve 9 bin çalışanı bulunan ve 1941 yılında en az dikey pencere kadar iyi bir çatı penceresi üretmek amacıyla Danimarka'da kurulan VELUX Gruba bağlı olarak hizmet vermektedir.
VELUX, 21. yüzyıla uyum sağlamak, artan müşteri beklentilerini karşılamak ve ürünleri geliştirmek amacıyla araştırma ve geliştirme çalışmalarına ciddi kaynaklar ayırmaktadır. Bu çalışmalar sonucunda ortaya çıkan ve ürünlerimizde kullanılan en son yeniliklerden bir kaç tanesi şöyle sıralanabilir:

• Pencerenin çatı kaplama katmanları içerisine daha gömülü montajına olanak sağlayan yeni montaj elemanı tasarımı

• Geliştirilmiş çift cam teknolojisi

• Camlarda sıcak kenar teknolojisi

• Ergonomik havalandırma kolu.

Özetle, VELUX pencerelerin ortak özelliği; gelişmiş kalite kontrol sistemi ile ürünlerinde uluslararası standart, kalite ve fiyat sunabilmesidir. Teknik yenilikler, en kaliteli malzemelerin kullanılması ve yarım asırlık tecrübe, VELUX'ü uluslararası çapta bir çatı penceresi üreticisi yapmaktadır. VELUX adı ve markasının dünya çapında ünlü olmasından bu yana 65 yıldan fazla bir zaman geçti. Çatı katlarında yaşamın gittikçe artan bir popülariteye ulaşmasında ve evlerin bu bölümlerinin etkin kullanılmasının gelişmesinde, VELUX'ün güvenilir ürünlerinin payı çok büyüktür. Bu ürünlerden modelimizdir:?biri de

INTEGRA
Elle ulaşılamayan yükseklikler için ya da rahatlığın öncelik olduğu konumlarda VELUX dünyanın ilk elektrik kontrol GGL?sistemleri ve yağmur sensörü yerleşik konumda olan çatı penceresi INTEGRA modelini önermektedir. Prize takılmaya hazır konumda teslim edilen bu pencereye istenildiği takdirde daha sonra elektrikli perde, gölgelik ya da panjur seçenekleri kolaylıkla uygulanabilir. Ayrıca banyo ve mutfak gibi ıslak hacim odalar da da rahatlıkla kullanılabilen ahşap üzerine poliüretan kaplı GGU’nun, ? modeli de mevcuttur. Bu pencereler bakım gerektirmeyen EVERfinish?INTEGRA kaplaması sayesinde ev hanımlarına temizlik açısından büyük kolaylık sağlamaktadır.

, önceden monte edilmiş motor ve kontrol sistemi?INTEGRA ile birlikte teslim edilir. Tek yapmanız gereken güç kaynağına bağlamak olacaktır. Ayrıca pencere ve havalandırma kapağını kontrol eden kızılötesi uzaktan kumanda da sisteme dahildir. Yine sisteme dahil olan yağmur sensörü yağmur başladığı zaman harekete geçerek pencereyi kapatacaktır. Bu modele iki adet daha motor ilave etme imkanı vardır. Örneğin; bir iç ve bir dış perde ya da elektrikli panjur gibi. Üstten rahatça kullanılan kontrol kolu ile pivot açılıma olanak sağlar. Yüksek kalitedeki lamine edilmiş İskandinav çamından üretilen bu pencereler, 15 –90 derece arasındaki tüm çatılara ve tüm çatı kaplama malzemelerine uyumlu olacak şekilde uygulanabilirler. Pencerinin dışına monte edilen parçalar ve pencereleri çevreleyen yağmur oluk ve eteklikleri alüminyumdan üretilmektedir. Eteklikler özel yapısı ile yağmur sularının en güvenli şekilde tahliye edilmesine olanak sağlayarak su sızıntılarını önlemektedir. Bu sayede VELUX Çatı Pencere Sistemleri her türlü hava şartlarına karşı %100 koruma sağlayan çözümler sunmaktadır. Pencere kanadına entegre edilmiş havalandırma kapağı kullanılan pencerenin büyüklüğüne göre saatte 14–28 m³ temiz hava dolaşımına olanak sağlar. Bu kapak pencere kapalı durumdayken de açılabilir. Söz konusu kapak, dış etmenlerin (yağmur, rüzgar, toz) mekana doğrudan etkisini engelleyerek, temiz hava girişini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır

Bu sayfa 5471 defa okunmuştur.

SAYFA BAŞINA DÖN                                FAYDALI BİLGİLER SAYFASINA DÖN