Yapı Teklif Verileri

 

 
 

Kolay Erişim

 
 
destek@bedavahizmet.com adresini MSN Messenger listenize eklemek için tıklayınız
 

Duyurular

 

YapıTeklif.com dan büyük KAMPANYA!!!...
İş ve talep sahiplerinin iletişim bilgilerine anında erişim fırsatı
ALTIN ÜYELİK...
Yıllık 50 TL
Üstelik Garanti Bankası kredi kartlarına 5 Taksit fırsatıyla
Detaylı bilgi için tıklayın...İnsan Kaynakları servisimiz hizmetinizde... İnşaat sektörüne yönelik iş ilanları ve özgeçmiş (CV) bankası için tıklayınız.

Firma - Ürün - Hizmet tanıtım sayfalarımız hizmetinizde... Bilgi için tıklayınız.

Değerli yazarlardan inşaat sektörüyle ilgili makaleleri yayınladığımız makaleler bölümümüz yayına girmiştir.

 
 

TEKLİF VERMEK İÇİN

 

 BİZİMLE ÇALIŞMAK İŞ/MALZEME TALEPLERİNE TEKLİF VERMEK İSTEYEN

Kaba ve ince inşaat işlerinde görev almak üzere taşeron firma ve ustalar, yapı malzemecileri, müteahhit, serbest çalışan iç mimar, mühendis, mimar, proje veya çizimle uğraşanlar; sistemimize BEDAVA üye olmak için tıklayınız.

 
 

LINK Değişim Programı

 
ArteYapi.com
İnşaat projeleri ve müteahhitlik hizmetleri

YapiBox.com
YKS, Kapı otomasyon, alüminyum korkuluk, paslanmaz çelik korkuluk ve küpeşte, pvc doğrama sistemleri

TatilUcakOtel.com
Tatil, otel, tatil bölgeleri, gezilecek yerler

ABD Ticaret Müsteşarlığı'ndan Altın Anahtar Servisi

ABD Ticaret Müsteşarlığı'ndan Altın Anahtar Servisi

A.B.D. Ticaret Müsteşarlığı Türkiye ofisleri, A.B.D.'deki ofisler ile birlikte yürüttüğü bir program olan Altın Anahtar Servisi (GKS) ile ülkemizde iş yapmak üzere partner arayan Amerikalı firmalara kalifiye partner bulmaya yardımcı oluyor. Firma temsilcileri, Türk firmalarıyla tanışmak üzere 16 Nisan 2008 Çarsamba günü Turkiye’de olacak. Söz konusu toplantılar, Hyatt Rgency Otel salonlarında firma temsilcileri ile birebir görüşme şeklinde gerçekleştirilecek.

İşte GKS çerçevesinde yapı malzemeleri sektörlerinde faaliyet gösteren Amerikali firmalarla ilgili bilgiler.

Aacer Flooring – spor komplekleri yer kaplama malzemesi

DIN veya EN standartlarını aşan özelliklerde, yüksek performanslı ahşap spor yer kaplama malzemeleri üreticisi olan Aacer Flooring, Türkiye'de kendi ürünlerini pazarlayacak distributor arayışında. Yalnızca Kuzey Amerika’da bulunan Akçaağaç'tan üretilen yer kaplaması parkelerinin daha hoş bir rengi (en beyaz) var ve ayrıca daha sert. Bunun yanısıra, üretiminde çok çeşitli ağaçlar da kullanılıyor. Bölgede yaşanılan kış nedeniyle, ağacın büyüme süresi daha düşük, çünkü taneleri daha sıkıdır. Aacer Flooring, 2008 Olimpiyatları'nın badminton sahası, Harvard Universitesi basketbol sahası ve NBA takımı Charlotte Bobcats antreman sahası gibi prestijli projelere ürünlerini verme onuruna sahip oldugunu ifade ediyor. Aacer Flooring, ürünlerinin F.S.C. sertifikali olduğunu ve yerden topun geri zıplamasına olanak verirken, ayrıca esneklik de sunduğunu ve ayrıca da sporcuların yaralanmalarını en aza indirmek üzere dizayn edildiklerini ifade ediyor.

Firma ve ürünleri ile ilgili daha fazla bilgiyi www.aacerflooring.com adresinden bulabilirsiniz. Aacer Flooring'in ürünleri ve hitap ettiği sektörler şöyle sıralanabilir: Olimpiyatlar, NBA, üniversiteler, her türlü okul, jimnastik salonları, dini mekanlar gibi halkın kullandığı alanlar.

Aacer Flooring yetkilileri, rakipleri arasında Robbins, Conners, Action, Horner, WD ve junkerleri saymaktadir. Firma bir distributor tayin edip, bu şekilde de pazara girmeyi planlıyor. İdeal distribütörlerini ise şoyle tanımlıyor:

- Firmada İngilizce iletişim sağlayabilecek birisi olmalı,
- Ürünlerin hitap edeceği pazardaki potansiyel müsterilerle iyi bir iletişim ağı olması,
- Mimarlar tarafindan tanımlanan ürünlerin tanıtımını ve sunumunu yapabilmesi.

Andersen Pencere ve Teras Kapi Sistemleri:

A.B.D.’nin en iyi tanınan ve dünyanın en yüksek üretimli ahşap pencere ve teras kapı üreticisidir. Standart boyut ve özelliklerde olan bu ürünlerden proje bazında ve fabrika indirimli özel tarife üzerinden istifade edebilmek için fabrika yetkilileri ile email veya telefon ile iletisim kurmanız gerekiyor.

Senenin her günü ortalama 23 bin adet pencere üretmekte olan Andersen ile tüm site projenizin ihtiyacı olan ahşap pencere ve teras kapılarınızı siparişin ardından altı hafta içinde temin edebiliyorsunuz. Fabrika, çift cam tecrit sızdırmazlığı için 20 yıl, tüm diğer komponentler için ise 10 yıl garanti veriyor. Garanti kapsamında gönderilecek parçaların navlun, gümrük vergileri ve KDV masrafları da fabrikaya ait.

Andersen proje portföyünü, genellikle gayrimenkul yatırım ortaklıkları, özel site konut projeleri, tatil beldeleri, oteller, misafirhaneler, askeri ve diğer hükümet konut projeleri, villalar, çok amaçli gayrimenkul yatırım projeleri, apartman daireleri ve golf resort villaları oluşturuyor. Andersen pencere ve kapı ürünleri, BBA, ANSI, NDWA, AAMA, WDMA, CSA, NFRC, Energy Star, HUD UM Bulletin 111 standartlarına uygun olup, inşaat sahasına cam ve tüm aksam fabrikada monte edilmiş olarak, sineklikleri ve kapı kollarına kadar tek tek kutulanmış ve proje çizimlerine uygun, etiketli olarak konteynır ile gonderiliyor. Standart olarak kullanilan HPLowE4 çift cam sisteminin diş sathında kendi kendini temizleme özelligi var. İstege bağlı olarak pencerelerle kullanılabilen yeni TrueScene paslanmaz çelik değiştirilebilir sineklikler ise standart Andersen sinekliğine oranla ışık ve görüntüye yüzde 50 daha az engel oluyor.

Özellikle büyük kapsamlı projelerde U.S. Eximbank kredi garantisi olanağı kullanılabiliyor. Andersen ürünleri ile ilgili daha fazla bilgiyi www.andersenwindows.com adresinden bulabilirsiniz. Andersen yetkilileri gerek Türkiye'de, gerek Avrupa, Rusya, Afrika ve Orta Doğu ülkelerinde ahsap giyotin ve casement tipinde alışılagelmemiş pencere ve kapı ürünleri ile kalitede bir fark yakalamak isteyen ve yukarıdaki Andersen portföyüne uygun stratejik çözüm ortakları arıyor.

Bradley Corporation – Sihhi Tesisat, lavabolar, Banyo ve Mutfak aksesuarlari:

Banyolar ve tuvaletler, ticari tuvaletler ve soyunma odaları gibi mekanlar için sihhi tesisat ve lavabolar gibi çok çeşitli aksesuarlar sunuyor. Rakipleri arasinda Hawes, Speckman, Bobrick, Acorn ve Hughes Safety gibi firmaları sayıyor. www. bradleycorp.com adresinden firma hakkında daha detaylı bilgi bulunabilir.

Mammoth – Isi Pompalari (WHPS):

Firma, su / yer kaynaklı ısı pompaları üretiyor. Çevre dostu olan ürünler, hem ısıtma ve hem de soğutma sistemleri için ideal yenilenebilir bir enerji sistemi. Pompalar, kolayca boiler ve kule sistemlerine entegre edilebiliyor veya jeotermal uygulamalarda kullanılabiliyor. Suyu ısı transferi için kullanırken, hava ve gürültü kirliliğini minimize ediyor. Ayrıca emisyon gazını da azaltıyor.

Ünitelerin montajı değişik safhalarda olabiliyor, merkezi bir oda gereksinimi yok. Apartmanlara, sitelere, otellere, ofis binalarına, hastahanelere, okullara, alışveriş merkezlerine, süpermarketlere, üretim tesislerine uygulanabiliyor. Mammoth, CES Grubu firmalarından biri ve aralarında Çin’in de bulunduğu çok çesitli pazarlarda üretim tesisleri bulunuyor. Firma yetkilileri, uluslararasi pazarlardaki rakipleri arasında Electra, McQuay, Climate-Master, Climaveneta ve Trane firmalarını sayıyorlar. Firma Türkiye’de bir distribütör / temsilci arıyor. İdeal adayları ise şöyle tanımlıyor:

- İngilizce iletişim kolay kurabilmeli.
- Halen, vida sogutuculari (screw chillers), hava ile ilgili urunler veya fan kangal birimleri (fan coil) satıcısı konumunda olabilir.
- Enerji tasarrufu veya jeothermal konularında uzman veya havalandırma ürünleri konusunda çalışan firmalar olabilir.

Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için:

A.B.D. Ticaret Mustesarligi

Bu sayfa 4342 defa okunmuştur.

SAYFA BAŞINA DÖN                                FAYDALI BİLGİLER SAYFASINA DÖN