Yapı Teklif Verileri

 

 
 

Kolay Erişim

 
 
destek@bedavahizmet.com adresini MSN Messenger listenize eklemek için tıklayınız
 

Duyurular

 

YapıTeklif.com dan büyük KAMPANYA!!!...
İş ve talep sahiplerinin iletişim bilgilerine anında erişim fırsatı
ALTIN ÜYELİK...
Yıllık 50 TL
Üstelik Garanti Bankası kredi kartlarına 5 Taksit fırsatıyla
Detaylı bilgi için tıklayın...İnsan Kaynakları servisimiz hizmetinizde... İnşaat sektörüne yönelik iş ilanları ve özgeçmiş (CV) bankası için tıklayınız.

Firma - Ürün - Hizmet tanıtım sayfalarımız hizmetinizde... Bilgi için tıklayınız.

Değerli yazarlardan inşaat sektörüyle ilgili makaleleri yayınladığımız makaleler bölümümüz yayına girmiştir.

 
 

TEKLİF VERMEK İÇİN

 

 BİZİMLE ÇALIŞMAK İŞ/MALZEME TALEPLERİNE TEKLİF VERMEK İSTEYEN

Kaba ve ince inşaat işlerinde görev almak üzere taşeron firma ve ustalar, yapı malzemecileri, müteahhit, serbest çalışan iç mimar, mühendis, mimar, proje veya çizimle uğraşanlar; sistemimize BEDAVA üye olmak için tıklayınız.

 
 

LINK Değişim Programı

 
ArteYapi.com
İnşaat projeleri ve müteahhitlik hizmetleri

YapiBox.com
YKS, Kapı otomasyon, alüminyum korkuluk, paslanmaz çelik korkuluk ve küpeşte, pvc doğrama sistemleri

TatilUcakOtel.com
Tatil, otel, tatil bölgeleri, gezilecek yerler   Yapı Teklif Nedir?

Yapı Teklif, Yapı, inşaat, tadilat, dekorasyon konularında herhangi bir bedel ödemeden mühendis ve mimarlarımızdan alacağınız yapı danışmanlığı hizmetidir.

Bu hizmetimiz size işlerinizin kaliteli, şartnamelere uygun ve fazla sayıda teklif alarak en ekonomik şekilde yapılmasına yardımcı olacaktır. Sistemimize dahil olan mimarlardan, mühendislerden, taşeron firmalarından ve ustalardan sizlere teklif verilmesini isteyebilirsiniz bunun için sadece  ücretsiz üyelik formumuzu doldurmanız yeterlidir.

   Amacımız

Bedavahizmet olarak amacımız Türkiye’de inşaat sektörünü gelişmesine katkıda bulunmak ve insanlarımızın inşaat sektörüyle ilgili doğrulara kolay ulaşmasını sağlamaktır. Bunun için inşaat sektörüne hizmet verenlerle, iş yaptırmak isteyenler arasında bir köprü oluşturmaktır.

    Bedava yapı danışmanlığından nasıl yararlanabilirim?

Bedavahizmet yapı danışmanlığı sistemi internet ve telefon yoluyla sizlere yapıyla ilgili işlerinizde yardımcı olmaktadır.

Bu hizmetten faydalanmak için öncelikle bedava alacağınız yapı danışmanlığı hizmeti kapsamında, yaptıracağınız, yapıyla ilgili herhangi bir işinizin olması gerekiyor. Bize internetten veya telefonla bu işinizi bildiriyorsunuz. İşinizle ilgili uzman inşaat mühendisleri veya mimarlarımız konuyla ilgili yapabilecekleriniz ve yapmanız gerekenler ile ilgili sorularınızı cevaplıyor. Daha sonra yaptırmayı düşündüğünüz işin( Dekorasyon, Boya, Tadilat, Villa, Bina, Fabrika  v.b.) cinsine ve büyüklüğüne göre izlemeniz gereken yöntemler hakkında bilgilendiriliyorsunuz. Sistemimize kayıtlı usta, firma, mimar yada mühendislerden teklif alabilmeniz için, işinizle ilgili teklif formları ve yapılacak kalemlerle ilgili şartnameler hazırlanıyor. Böylece  işinizin teknik kurallara uygun bir şekilde yapılması sağlanıyor. Sistemimize üye olan istekliler size tekliflerini iletiyor. Bu aşamalardaki masraflar teklif verenler tarafından karşılanıyor. Sonunda işi istediğiniz teklif sahibine verebilirsiniz. İşi yapacak olan firma ya da kişi belli olduktan sonra sizin adınıza bir sözleşme düzenleyip yükleniciye imzalatıp teslim ediyoruz.

Bütün bunlar için hiçbir ücret ödemiyorsunuz tek şartımız yaptıracağınız bir işinizin olması ve bu işi bizim sistemimize dahil olan isteklilerden birine yaptırmanız.

          Böyle bir sisteme üye olmanın avantajları

 • İşinizin miktarı büyük ya da küçük olsun istekliler arasında rekabet yaratarak en uygun fiyatla işinizi yaptırma şansına sahip olursunuz.

 • Çok sayıda istekli arasından seçim yapma şansınız olur.

 • İşin daha başlangıcında net olarak neler yapılacağını bilir, böylece işin yapılma sürecinde herhangi bir problemle karşılaşmazsınız.

 • İşi vermeden önce istekliyle (Usta, taşeron, firma) bir sözleşme imzalayarak doğabilecek anlaşmazlıklara karşı önleminizi almış olursunuz.

 • Yanlış ve gereksiz imalatlar yapılmasını önlemiş olursunuz.

 • İşi yapacak olanlarla, danışmanlarımız sayesinde kavramlar üzerinde anlaşmazlıklar yaşamazsınız.

 • Usta, taşeron, müteahhit arama sürecinden ve sıkıntılarından kurtulursunuz.

 • Hazırladığımız şartnameler sayesinde işinizi kaliteli ve düzgün şekilde yaptırırsınız.

 • İşinizi yaptırmadan önce maliyet bilgisini edinebilirsiniz.

     İşlerine Teklif Almak İsteyenler İçin Üyelik

İş yaptırmak isteyenler için üyelik kısmına gerçek şahıslar ve firmalar üye olabilirler. İnşaat sektörünün dışında olan inşaat sektörüyle işi olan herkese açık bu üyelik sistemimiz ücretsizdir. Şahıs veya firma olarak üyelik formunu doldurduktan sonra inşaatla ilgili her türlü soruyu uzmanlarımıza iletebilir yaptıracağınız inşaat işleriniz için sistemimize üye olan profesyonellerden teklif alabilir, aldığınız teklifler size uygun gelirse işlerinizi kendinizin seçeceği üyelerimize yaptırabilirsiniz. Uzman mimar ve mühendislerimiz üyelerimize yaptıracağınız işlerde size işinizle ilgili açıklayıcı bilgiler vermekle beraber işinizin sözleşmesini de ücretsiz olarak hazırlamaktadır. Yine üye olarak ihtiyacınız olan yapı malzemelerini sitemizden ücretsiz yayınlayıp teklif alabilir, sitemizde satışta olan malzemelerden alım yapabilirsiniz. Bütün bu işlemler için herhangi bir ücret ve komisyon ödemezsiniz. Üye olmak isteyenler formlardaki bilgileri doğru olarak doldurmak zorundadır. Yaptıkları işlemlerde ve iletişim kurulmasında üyelik formlarındaki bilgiler esas alınacak ve doğru olduğu varsayılacaktır. Üyelik bilgilerinin yanlış veya eksik olmasının sorumluluğu formu doldurana aittir. Lütfen formları dikkatli ve hatasız doldurun.

Sitemizin bu bölümünde herhangi bir işlem yapan kişiler ve üyelerimiz sitemizde yayınlanan sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılır. Sitemiz burada yapılan işlemlerdeki her türlü sorumluluğun bir araya getirdiği kişi, firma ve üyelere ait olduğunu bir kez daha hatırlatır.

    Sektör Profeyonelleri İçin Üyelik

İnşaat sektöründe iş yapan müteahhit, mühendis, mimar, iç mimar, teknik eleman, taşeron, kalfa, usta,  malzeme üreticileri, satıcıları ve diğer sektör profesyonellerinin firma veya şahıs olarak katılabilecekleri üyelik sistemidir. Üyelik ücretsizdir. Üye olanlar sitede yayınlanan her türlü işe teklif verebilir, malzeme alım/satım talebi yayınlayabilir ve ikinci el malzeme ekipman alım satımı yapabilirler. Üye olmak isteyenler formlardaki bilgileri doğru olarak doldurmak zorundadır. Yaptıkları işlemlerde ve iletişim kurulmasında üyelik formlarındaki bilgiler esas alınacak ve doğru olduğu varsayılacaktır. Üyelik bilgilerinin yanlış veya eksik olmasının sorumluluğu formu doldurana aittir. Lütfen formları dikkatli ve hatasız doldurunuz.

Sitemizin bu bölümünde herhangi bir işlem yapan kişiler ve üyelerimiz sitemizde yayınlanan sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılır. Sitemiz burada yapılan işlemlerdeki her türlü sorumluluğun bir araya getirdiği kişi, firma ve üyelere ait olduğunu bir kez daha hatırlatır.

    İşine Teklif Al

Bu kısımda yapı ve tadilat işlerinden bahçe düzenlemesine kadar aklınıza gelebilecek her türlü inşaat faaliyetiyle ilgili bir işinizi form aracılığıyla gönderebilir ve internet ortamında yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Doldurduğunuz form sayesinde işiniz tekliflere açılmış olacaktır. Üyelerimizden gelen teklifler istediğiniz zaman tarafınıza iletilecektir. İşinizi ne kadar ayrıntılı anlatırsanız o kadar sağlıklı ve rekabetçi teklifler alırsınız. Size iletilen tekliflerle ilgili sorularınızı Bedavahizmet uzmanları (inşaat Müh. ve mimarlar) cevaplandıracaktır. Eğer işinizi sistemimizden teklif veren üyelerden birine vermeye karar verirseniz uzmanlarımız  tarafından hazırlanacak sözleşme ile teklif sahibiyle anlaşabilirsiniz. Bütün bunlar için herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Ayrıca aşağıdaki avantajlardan da faydalanmış olacaksınız.

 • İşinizin boyutu büyük ya da küçük olsun istekliler arasında rekabet yaratarak en uygun fiyatla işinizi yaptırma şansına sahip olursunuz.
 • Çok sayıda istekli arasından seçim yapma şansınız olur.
 • İşin daha başlangıcında net olarak neler yapılacağını bilir, böylece işin yapılma sürecinde herhangi bir problemle karşılaşmazsınız.
 • İşi vermeden önce istekliyle (Usta, taşeron, firma) profesyonel bir sözleşme imzalayarak doğabilecek anlaşmazlıklara karşı önleminizi almış olursunuz.
 • Yanlış ve gereksiz imalatlar yapılmasını önlemiş olursunuz.
 • İşi yapacak olanlarla, danışmanlarımız sayesinde kavramlar üzerinde anlaşmazlıklar yaşamazsınız.
 • Usta, taşeron, müteahhit arama sürecinden ve sıkıntılarından kurtulursunuz.
 • Hazırladığımız şartnameler sayesinde işinizi kaliteli ve düzgün şekilde yaptırırsınız.
 • İşinizi yaptırmadan önce maliyetini görebilirsiniz.

Sitemizin bu bölümünde herhangi bir işlem yapan kişiler ve üyelerimiz sitemizde yayınlanan sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılır. Firmamız burada yapılan işlemlerdeki her türlü sorumluluğun bir araya getirdiği kişi, firma ve üyelere ait olduğunu bir kez daha hatırlatır.

     İşlere Teklif Ver

Bu bölümden sitemize üye olan, yapı sektörüne hizmet veren profesyoneller faydalanabilir. Danışmanlık hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların sitemizdeki işlerine teklif vermek isteyen yapı profesyonelleri öncelikle sistemimizin YAPIBOX bölümündeki kendilerine uygun üyeliklerden birini seçip sisteme üye olurlar. Daha sonra “İşlere Teklif Ver” bölümünden kendilerine uygun olan işlere bedel ödemeden teklif verebilirler. Uzmanlarımız tarafından teklifler ön değerlendirmeye tabi tutularak sıralanır ve sonrasında iş sahibine iletilir. İş sahibinin uygun gördüğü teklif sahipleri konuyla ilgili bilgilendirilir, yeni bir teklif istenebilir, iş sahibi ve teklif sahibi arasında teklif ile ilgili toplantı düzenlenebilir, pazarlık yapılabilir. Bu işlemlerden sonra teklifi kabul edilirse , sözleşme imza aşamasına gelindiğinde teklif sahibi her iş için ayrı olarak belirlenmiş hizmet bedelini sistemimize yatırır ve sözleşmeyi imzalayarak işe başlar. İş ile ilgili işverenden kaynaklanan bir sorun nedeniyle iş başlamaz ise teklif sahibinin sistemimize yatırdığı hizmet bedeli iade edilir.

Sitemizin bu bölümünde herhangi bir işlem yapan kişiler ve üyelerimiz sitemizde yayınlanan sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılır. Sitemiz burada yapılan işlemlerdeki her türlü sorumluluğun bir araya getirdiği kişi, firma ve üyelere ait olduğunu bir kez daha hatırlatır.

Soru Gönder

Üyelik şartı olmadan bu bölümden yapı ve her türlü inşaat konusunda merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Uzmanlarımız tarafından en kısa sürede cevaplandırılacak sorularınız sitemizde yayınlanacaktır. Sorularınızın ciddi ve cevaplanabilir sorular olmasına lütfen özen gösteriniz. Bu hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

Sitemizin bu bölümünde herhangi bir işlem yapan kişiler ve üyelerimiz sitemizde yayınlanan sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılır. Sitemiz burada yapılan işlemlerdeki her türlü sorumluluğun bir araya getirdiği kişi, firma ve üyelere ait olduğunu bir kez daha hatırlatır.

     Soru-Cevap

Soru-Cevap bölümünde sorduğunuz soruları ve daha önce sorulmuş sorularla cevaplarını bulabilirsiniz. Öğrenmek istediğiniz konularla ilgili sorular daha önce cevaplandırılmış ve sitemizde zaten yayınlanıyor olabilir. Lütfen kontrol ediniz. Google site içi arama kısmından soru ve cevap araması yapabilirsiniz.

Sitemizin bu bölümünde herhangi bir işlem yapan kişiler ve üyelerimiz sitemizde yayınlanan sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılır. Sitemiz burada yapılan işlemlerdeki her türlü sorumluluğun bir araya getirdiği kişi, firma ve üyelere ait olduğunu bir kez daha hatırlatır.

    Malzeme Alım Talebi

Yapı Teklif ve YAPIBOX üyelerine açık olan “Malzeme Alım Talebi” bölümüne almak istediğiniz inşaat malzemesiyle ilgili malzeme alım talebi bırakabilirsiniz. Buraya girdiğiniz bilgiler üye olurken verdiğiniz bilgilerle aynı olmalıdır. Aradığınız malzemelerin marka, model, miktar gibi bölümlerini dikkatlice doldurunuz. Özelliklerini anlaşılır şekilde ayrıntılı olarak yazınız. Bu bölüme girdiğiniz alım talepleri ücretsizdir. Gelen teklifler istediğiniz zaman karşılaştırmalı olarak size iletilir. Bu bölümdeki talepleriniz gerçek ve doğru verilmelidir. Teklifleri kabul ettiğinizde teklif veren firmalarla iletişiminiz tarafımızdan sağlanacak olup istediğiniz malzemenin  en kısa sürede tarafınıza teslimatı gerçekleştirilecektir.

Sitemizin bu bölümünde herhangi bir işlem yapan kişiler ve üyelerimiz sitemizde yayınlanan sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılır. Sitemiz burada yapılan işlemlerdeki her türlü sorumluluğun bir araya getirdiği kişi, firma ve üyelere ait olduğunu bir kez daha hatırlatır.

     Malzeme Satım Talebi

Bu bölüm YAPIBOX üyesi olan, her türlü inşaatla ilgili malzeme satanlara açıktır. Burada  uygun fiyatlı, spot veya stok fazlası malzemelerinizi yayınlayabilirsiniz. Talep yayınlamak ücretsiz olup malzeme satışı gerçekleştiğinde satış fiyatı üzerinden hesaplanacak düşük oranlı hizmet bedelini sistemimize yatırmanız gerekmektedir.

 Sitemizin bu bölümünde herhangi bir işlem yapan kişiler ve üyelerimiz sitemizde yayınlanan sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılır. Sitemiz burada yapılan işlemlerdeki her türlü sorumluluğun bir araya getirdiği kişi, firma ve üyelere ait olduğunu bir kez daha hatırlatır.

     Malzemelere Teklif Ver

Bu bölüm malzeme alım veya satım talebi bırakmış üyelerimizin taleplerini görüntüleme ve taleplere teklif verme kısımlarını içerir. Tekliflerinizin değerlendirmeye alınması ve talep sahibine iletilmesi için sistemimizin YAPIBOX kısmına üye olmanız gerekmektedir. Verdiğiniz teklifler alım yapmak isteyen kişi veya firmalar tarafından kabul edildiğinde tarafınıza bildirilir. Satış bağlantısı yapıldıktan sonra taleple ilgili düşük oranlı hizmet bedelini sistemimize yatırmanızın ardından satışınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tekliflerinizin uygun fiyatlı olması ve ödeme şartlarını ayrıntılı biçimde açıklamanız satış şansınızı arttıracaktır.

Sitemizin bu bölümünde herhangi bir işlem yapan kişiler ve üyelerimiz sitemizde yayınlanan sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılır. Sitemiz burada yapılan işlemlerdeki her türlü sorumluluğun bir araya getirdiği kişi, firma ve üyelere ait olduğunu bir kez daha hatırlatır.

     İkinci El İnşaat Ekipmanları Alım-Satımı

Bu bölümde Ekipman talebi bırakmış üyelerimizin taleplerini değerlendirebilir. Teklif verebilir veya satın alabilirsiniz. Tekliflerinizin fiyat, ödeme ve nakliye gibi hususları içermesi gerekmektedir. Malzemesini satanlar satış gerçekleşmeden önce o malzemeyle ilgili hizmet bedelini sistemimize yatırdıktan sonra satışı gerçekleştirebilirler. Her türlü inşaat ekipmanını buradan uzmanlarımızın denetiminde alıp satabilirsiniz.

Sitemizin bu bölümünde herhangi bir işlem yapan kişiler ve üyelerimiz sitemizde yayınlanan sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılır. Sitemiz burada yapılan işlemlerdeki her türlü sorumluluğun bir araya getirdiği kişi, firma ve üyelere ait olduğunu bir kez daha hatırlatır.

    İkinci El İnşaat Ekipmanları Alım-Satım Talebi

Bu bölüm kullanılmış inşaat ekipmanlarını almak ve satmak isteyenlere hizmet veren, sistemimize üye olan herkesin faydalanacağı bir sayfadır.

Elinizde olan satmak istediğiniz veya ihtiyacınız olup ikinci el olarak almayı düşündüğünüz kalıp, iskele, asansör, çek çek, betoniyer, iskele, direk, inşaat makineleri v.b malzemeleri buradan alıp satmak için talep bırakabilirsiniz. Formu doldururken gerçekçi ve ayrıntılı olarak malzemelerin tarifinin yapılmasına dikkat edilmesi ve satılan malzemelerde kesinlikle fiyat girilmesi gerekmektedir. Bıraktığınız taleplere gelen teklifler tarafınıza iletilecektir. Satış yapanlar satış sözleşmesinden sonra o taleple ilgili hizmet bedelini sistemimize yatırarak satışı gerçekleştirirler. Satış yapmak isteyenler sattıkları malzemeyi gerektiğinde gösterme, inceleme, fotoğraf isteme gibi talepleri kabul etmelidirler.

Sitemizin bu bölümünde herhangi bir işlem yapan kişiler ve üyelerimiz sitemizde yayınlanan sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılır. Sitemiz burada yapılan işlemlerdeki her türlü sorumluluğun bir araya getirdiği kişi, firma ve üyelere ait olduğunu bir kez daha hatırlatır.